Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
reinhold

NADÁCIA WÜRTH V NEMECKU

Je založená na filozofii a firemnej kultúre spoločnosti, ktorú založil Adolf Würth v roku 1945. Nadácia podporuje projekty v oblasti umenia a kultúry, výskumu, vedy a vzdelávania.

Vznikla v roku 1987 na podnet prof. Dr. h. c. mult. Reinholda Würtha a jeho manželky Carmen Würth s cieľom zaručiť kontinuálne pokračovanie rozmanitých umeleckých a kultúrnych aktivít spoločnosti a darcov.

Úzke prepojenie nadácie a spoločnosti prispieva k tomu, že sa nadácia venuje najmä podpore regionálnych kultúrnych aktivít. Udržiavanie a uchovávanie kultúrnych hodnôt, najmä bohatého kultúrneho dedičstva regiónu Hohenlohe, preto patria medzi primárne ciele nadácie.

nadacia-na-slovensku

NADÁCIA REINHOLD & CARMEN WÜRTH NA SLOVENSKU

Nadácia Reinhold & Carmen Würth na Slovensku vznikla v roku 1996. Už viac ako 25 rokov sa prostredníctvom nej snažíme venovať svoju pozornosť skupinám ľudí, ktorí potrebujú pomocnú ruku iných.

Vecnými i finančnými darmi pomáhame chorým, handicapovaným a opusteným deťom v nemocniciach, ústavoch a detských domovoch, ako aj starým ľuďom v domovoch dôchodcov. Tiež podporujeme študentov a absolventov vysokých škôl v oblasti hospodárenia, umenia a techniky.

NADÁCIA REINHOLD & CARMEN WÜRTH NA SLOVENSKU V ČÍSLACH

ziadosti
projekty
peniaze

OBLASTI PODPORY

DETI
PODPORA RODÍN A DETÍ V HMOTNEJ NÚDZI
DSS
PODPORA ĽUDÍ V DOMOVOCH DÔCHODCOV A DSS
VZDELAVANIE
PODPORA VZDELÁVANIA ŠTUDENTOV
podpora

 

AKO ZÍSKAŤ PODPORU?

Chcete získať podporu pre seba alebo svoj projekt? Jednoducho nám zašlite e-mail adresu nadacia@wurth.sk.

 

Spoločnosť Würth, spol. s r. o. spracúva osobné údaje v súlade s platnými právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov. Všetky informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov a práv dotknutej osoby pri spracúvaní osobných údajov a povinností spoločnosti Würth, spol. s r. o. ako prevádzkovateľa nájdete TU.